Dodatki do gotowego projektu domu

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: poniedziałek, 12, czerwiec 2017 Super User

Gdy zamówisz gotowy projekt domu, to zwykle wystarczy skontaktować się z miejscowym projektantem. On dopasuje twój zamówiony projekt do warunków miejscowych i pomoże Ci w dopełnieniu wszystkich formalności.

Jednocześnie mało osób zdaje sobie sprawę, że że firmy oprócz projektu domu np. e-domy.pl/projekty-domow.html , za niewielką opłatą mogą zaoferować Ci dodatki do twojego domu, który zamówisz. O jakich dodatkach mowa? O tym dowiesz się w dalszej części artykułu.

 

 

Dodatki do projektu domu, jakie możesz dokupić

Projekt wnętrza pomieszczeń – wiele firm oferuje przesłanie projektu wnętrza pomieszczeń. Jeżeli oglądasz projekty i podoba Ci się nie tylko wygląd zewnętrzny domu, ale również wygląd pomieszczeń w środku to możesz taki dodatek zamówić.

Dzięki temu otrzymasz wszystkie szczegóły potrzebne do wykończenia wnętrza. Rodzaje paneli podłogowych, lub desek (w zależności od tego co jest zastosowane w danym wnętrzu). Ponadto rodzaje płytek. Oczywiście zaznaczony zostanie również kolor, który trzeba użyć.

 

Projekt salonu w nowoczesnym stylu

 

Dlatego jeżeli przeglądasz projekt domu i podoba Ci się wygląd zaprezentowanych pomieszczeń, to za dodatkową opłatą możesz dokupić taki projekt.

Ponadto inne dodatki to:

  • Projekt ogrzewania pompą ciepła

  • Projekt instalacji solarnej

  • Projekt kotłowni na paliwo stałe

  • Projekt instalacji ogrzewania podłogowego

  • Projekt szamba

Osobiście polecam Ci szczególnie projekt instalacji solarnej. Dzięki temu twój dom będzie zużywał mniej energii, a to dla Ciebie oszczędność pieniędzy. Ponadto w ten sposób przyczynisz się w jakimś stopniu do dbania o nasze środowisko.

 

Widok na salon

Zainwestowanie w projekt instalacji solarnej na przestrzeni kilku, kilkunastu lat Ci się zwróci. Dlatego jeżeli inwestujesz w projekt domu, to pomyśl nad tym dodatkiem. A jeżeli podobają Ci się inne pomysły, to również się im przyjrzyj. Jeżeli zastanawiasz się nad jakimś dodatkiem, jednak nie jesteś do końca przekonany, to możesz zawsze wysłać zapytanie do firmy.

 

Odsłony: 932