Co można znaleźć w parki miniatur inwałd?

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: poniedziałek, 16, kwiecień 2018 Super User

 

Uwielbiam zwiedzać świat. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy może podróżować po różnych krajach. Alternatywą jest odwiedzenie parku miniatur inwałd. Jest to wspaniała atrakcja, obok której znajduje się ten hotel , ponadto w pobliżu jest energylandia - www.parkhotellyson.pl/Inwald-Park-Miniatur-Park-Dinozaurow-186.html . To wszystko sprawia, ze wybierając się tutaj możesz się świetnie bawić!

 

Park miniatur inwałd i jego atrakcje

 

Miniatury według mnie są najciekawszym elementem parku miniatur inwałd. Dzielą się one na kilka głównych kategorii:

 

  • Polska w miniaturze – możesz tutaj zobaczyć różne atrakcje jakie są dostępne na terenie całej Polski.

  • Świat w miniaturze – w tym przypadku do twojej dyspozycji oddane są atrakcje turystyczne z całego świata. W parku miniatur inwałd znajdziesz między innymi wieżę Eiffla.

  • Skarby Tutenchamona – według mnie najciekawszy element. Miniatury atrakcji turystycznych są dostępne w wielu miejscach, jednak to jest atrakcja o której słyszałem tylko w parku miniatur inwałd.

 

 

Oprócz tego warto pamiętać, że kupując bilet do parku miniatur inwałd zyskujesz możliwość odwiedzenia również innych części tego parku. Znajdziesz tutaj między innymi ogród Jana Pawła II, oraz różne atrakcje znane z bardziej klasycznych parków rozrywki. Jedno jest pewne – ciężko est się nudzić w tym miejscu. To jest park, w którym ciężko jest się nudzić. Park miniatur inwałd zawiera atrakcje turystyczne zarówno dla osób, które są ciekawe świata, lubią go poznawać, jak i dla osób, które lubią bardziej aktywne formy spędzania czasu. Znajdą się tutaj zarówno atrakcje dla dorosłych jak i dla małych dzieci, dlatego uważam, że będąc w okolicach Krakowa z pewnością warto tu przyjechać.

 

Odsłony: 367